Markalar Renault modelleri
Renault

Renault Clio

Segment: B

2019 Renault Clio 1.2 120 HP EDC Icon galeri küçük görseli 1
2019 Clio 1.2 120 HP EDC Icon
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Otomatik
Güç 120 BG HP
5.20 L/100km
Detay
2019 Renault Clio 1.2 120 HP EDC Joy galeri küçük görseli 2
2019 Clio 1.2 120 HP EDC Joy
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Otomatik
Güç 120 BG HP
5.20 L/100km
Detay
2019 Renault Clio 1.2 120 HP EDC Touch galeri küçük görseli 3
2019 Clio 1.2 120 HP EDC Touch
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Otomatik
Güç 120 BG HP
5.20 L/100km
Detay
2019 Renault Clio 1.2 75 HP Joy galeri küçük görseli 4
2019 Clio 1.2 75 HP Joy
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Manuel
Güç 75 BG HP
5.50 L/100km
Detay
2019 Renault Clio 1.5 dCi 75 HP Joy galeri küçük görseli 5
2019 Clio 1.5 dCi 75 HP Joy
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 75 BG HP
3.60 L/100km
Detay
2019 Renault Clio 1.5 dCi 90 HP EDC Icon galeri küçük görseli 6
2019 Clio 1.5 dCi 90 HP EDC Icon
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 90 BG HP
3.70 L/100km
Detay
2019 Renault Clio 1.5 dCi 90 HP EDC Touch galeri küçük görseli 7
2019 Clio 1.5 dCi 90 HP EDC Touch
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 90 BG HP
3.70 L/100km
Detay
2019 Renault Clio 1.5 dCi 90 HP Icon galeri küçük görseli 8
2019 Clio 1.5 dCi 90 HP Icon
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 90 BG HP
3.60 L/100km
Detay
2019 Renault Clio 1.5 dCi 90 HP Touch galeri küçük görseli 9
2019 Clio 1.5 dCi 90 HP Touch
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 90 BG HP
3.60 L/100km
Detay
2019 Renault Clio Sport Tourer 0.9 TCe 90 BG Joy galeri küçük görseli 10
2019 Clio Sport Tourer 0.9 TCe 90 BG Joy
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Manuel
Güç 90 BG HP
4.60 L/100km
Detay
2019 Renault Clio Sport Tourer 0.9 TCe 90 BG Touch galeri küçük görseli 11
2019 Clio Sport Tourer 0.9 TCe 90 BG Touch
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Manuel
Güç 90 BG HP
4.60 L/100km
Detay
2019 Renault Clio Sport Tourer 1.2 75 HP Joy galeri küçük görseli 12
2019 Clio Sport Tourer 1.2 75 HP Joy
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Manuel
Güç 75 BG HP
5.60 L/100km
Detay
2019 Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo 120 HP EDC Icon galeri küçük görseli 13
2019 Clio Sport Tourer 1.2 Turbo 120 HP EDC Icon
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Otomatik
Güç 120 BG HP
5.40 L/100km
Detay
2019 Renault Clio Sport Tourer 1.5 dCi 75 HP Joy galeri küçük görseli 14
2019 Clio Sport Tourer 1.5 dCi 75 HP Joy
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 75 BG HP
3.30 L/100km
Detay
2019 Renault Clio Sport Tourer 1.5 dCi 90 HP EDC Icon galeri küçük görseli 15
2019 Clio Sport Tourer 1.5 dCi 90 HP EDC Icon
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 90 BG HP
3.50 L/100km
Detay
2019 Renault Clio Sport Tourer 1.5 dCi 90 HP EDC Touch galeri küçük görseli 16
2019 Clio Sport Tourer 1.5 dCi 90 HP EDC Touch
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 90 BG HP
3.50 L/100km
Detay
2019 Renault Clio Sport Tourer 1.5 dCi 90 HP Icon galeri küçük görseli 17
2019 Clio Sport Tourer 1.5 dCi 90 HP Icon
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 90 BG HP
3.30 L/100km
Detay
2018 Renault Clio 1.2 120 HP EDC Icon galeri küçük görseli 18
2018 Clio 1.2 120 HP EDC Icon
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Otomatik
Güç 120 BG HP
5.20 L/100km
Detay
2018 Renault Clio 1.2 120 HP EDC Joy galeri küçük görseli 19
2018 Clio 1.2 120 HP EDC Joy
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Otomatik
Güç 120 BG HP
5.20 L/100km
Detay
2018 Renault Clio 1.2 120 HP EDC Touch galeri küçük görseli 20
2018 Clio 1.2 120 HP EDC Touch
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Otomatik
Güç 120 BG HP
5.20 L/100km
Detay

Renault Clio rehberi

Bu sayfada Renault Clio için listelenen 20 varyantı; fabrika tüketimi, yakıt tipi, şanzıman ve güç verileriyle birlikte gezebilirsiniz.

İlk olarak kendi kullanım tipinize yakın motor ve şanzıman kombinasyonlarını ayıklayın, sonra detay sayfalarına geçerek gerçek kullanıcı tüketimi ve maliyet hesaplayıcısını karşılaştırın.

Bu görünümde şu anda 20 varyant listeleniyor. Görünen kayıtlar yaklaşık 2018 ile 2019 model yılları arasına yayılıyor.

Resmi karma tüketim verisi görünen varyantlarda yaklaşık 3,3 ile 5,6 L/100km bandında değişiyor. Şanzıman tarafında 2 farklı yapı, yakıt tarafında ise 2 farklı tip görünüyor.

Bir varyantın katalog verisi benzer görünse bile kullanıcı ortalaması, segment alternatifleri ve fiyat senaryoları fark yaratabilir. Bu nedenle model listesi, seçim öncesi filtreleme; detay sayfası ise nihai kontrol aşaması olarak düşünülmelidir.