Markalar Renault modelleri
Renault

Renault Megane

Segment: C

2017 Renault Megane Sedan 1.5 dCi 110 BG Icon galeri küçük görseli 1
2017 Megane Sedan 1.5 dCi 110 BG Icon
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 110 BG HP
3.90 L/100km
Detay
2017 Renault Megane Sedan 1.5 dCi 110 BG Touch galeri küçük görseli 2
2017 Megane Sedan 1.5 dCi 110 BG Touch
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 110 BG HP
3.70 L/100km
Detay
2017 Renault Megane Sedan 1.5 dCi 90 BG Joy galeri küçük görseli 3
2017 Megane Sedan 1.5 dCi 90 BG Joy
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 90 BG HP
3.70 L/100km
Detay
2017 Renault Megane Sedan 1.6 115 BG Joy galeri küçük görseli 4
2017 Megane Sedan 1.6 115 BG Joy
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Manuel
Güç 115 BG HP
6.30 L/100km
Detay
2017 Renault Megane Sedan 1.6 dCi 130 BG Icon galeri küçük görseli 5
2017 Megane Sedan 1.6 dCi 130 BG Icon
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 130 BG HP
4.40 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.2 Tce 130 BG EDC Icon galeri küçük görseli 6
2016 Megane HB 1.2 Tce 130 BG EDC Icon
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Otomatik
Güç 130 BG HP
5.40 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.2 Tce 130 BG EDC Touch galeri küçük görseli 7
2016 Megane HB 1.2 Tce 130 BG EDC Touch
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Otomatik
Güç 130 BG HP
5.40 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.2 Tce 130 BG Icon galeri küçük görseli 8
2016 Megane HB 1.2 Tce 130 BG Icon
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Manuel
Güç 130 BG HP
5.40 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.2 Tce 130 BG Touch galeri küçük görseli 9
2016 Megane HB 1.2 Tce 130 BG Touch
Yakıt Tipi Benzin
Şanzıman Manuel
Güç 130 BG HP
5.40 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC GT Line galeri küçük görseli 10
2016 Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC GT Line
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 110 BG HP
3.80 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC GT Line galeri küçük görseli 11
2016 Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC GT Line
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 110 BG HP
4.40 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC Icon galeri küçük görseli 12
2016 Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC Icon
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 110 BG HP
3.80 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC Joy galeri küçük görseli 13
2016 Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC Joy
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 110 BG HP
3.80 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC Touch galeri küçük görseli 14
2016 Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC Touch
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 110 BG HP
3.80 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC Touch Plus galeri küçük görseli 15
2016 Megane HB 1.5 dCi 110 BG EDC Touch Plus
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Güç 110 BG HP
4.40 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 110 BG GT Line galeri küçük görseli 16
2016 Megane HB 1.5 dCi 110 BG GT Line
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 110 BG HP
4.60 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 110 BG Icon galeri küçük görseli 17
2016 Megane HB 1.5 dCi 110 BG Icon
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 110 BG HP
3.70 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 110 BG Touch galeri küçük görseli 18
2016 Megane HB 1.5 dCi 110 BG Touch
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 110 BG HP
3.70 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 90 BG Joy galeri küçük görseli 19
2016 Megane HB 1.5 dCi 90 BG Joy
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 90 BG HP
3.70 L/100km
Detay
2016 Renault Megane HB 1.5 dCi 90 BG Touch Plus galeri küçük görseli 20
2016 Megane HB 1.5 dCi 90 BG Touch Plus
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Manuel
Güç 90 BG HP
4.50 L/100km
Detay

Renault Megane rehberi

Bu sayfada Renault Megane için listelenen 20 varyantı; fabrika tüketimi, yakıt tipi, şanzıman ve güç verileriyle birlikte gezebilirsiniz.

İlk olarak kendi kullanım tipinize yakın motor ve şanzıman kombinasyonlarını ayıklayın, sonra detay sayfalarına geçerek gerçek kullanıcı tüketimi ve maliyet hesaplayıcısını karşılaştırın.

Bu görünümde şu anda 20 varyant listeleniyor. Görünen kayıtlar yaklaşık 2016 ile 2017 model yılları arasına yayılıyor.

Resmi karma tüketim verisi görünen varyantlarda yaklaşık 3,7 ile 6,3 L/100km bandında değişiyor. Şanzıman tarafında 2 farklı yapı, yakıt tarafında ise 2 farklı tip görünüyor.

Bir varyantın katalog verisi benzer görünse bile kullanıcı ortalaması, segment alternatifleri ve fiyat senaryoları fark yaratabilir. Bu nedenle model listesi, seçim öncesi filtreleme; detay sayfası ise nihai kontrol aşaması olarak düşünülmelidir.